Archiv pro rubriku: II. Masáže

Maséři s židlí

Nově jsem se přidala k úžasnému člověku – Honzovi, který si říká Masér s židlí.

Co to znamená a nač se můžete těšit?

Na objednávku přijedeme za vámi do kanceláře (v Praze), namasírujeme pracovní tým, ulevíme od ztuhlostí, osvěžíme mysl, oživíme náladu…

Objednejte si nás, nechte si namasírovat záda, šíji, při delší masáži můžeme přidat i ruce (to je úplně skvělé  🙂 ). Masáž v délce 15 či 20 min (podle množství masírovaných osob), bližší podrobnosti  domluvíme telefonicky.

Cena:

  • 245 á 15 min  /  325 á 20 min
  • pravidelný odběr služeb oceníme slevou 🙂
  • doprava inclusive
  • min. počet masáží = 4 na maséra (pokud je vás méně než osm, přijede za Vámi jen jeden z nás)

Aktuality na facebooku Masér s židlí.

Zájemci, volejte (na tel.č. 608 722 515) či pište na eva.dornakova@gmail.com.

Těšíme se na Vás!

Vonné esence pro mé klienty :-)

Přijela mi obrovská várka esencí… voním, čichám, studuji podrobnosti a připravuji se na vás 🙂… NADŠENÁ JSEM!!! A vy budete také 🙂!
… stoprocentní přírodu společně ucítíme na lekcích jógy
… aromaterapií necháme provonět i místnost při ATM
… a do masážních olejů mám konečně širší variaci, která se bude moct lépe přizpůsobit konkrétním potřebám
… a nově nabízím harmonizační masáž AROMATOUCH

A huge amount of essences arrived to me today… I smell, sniff, study the details, prepare for you: -) … I am soooooo excited !!!!!! You will be also 🙂 !
… we are going to feel wholly nature at yoga lessons
… aromatherapy will be used also during the ATM´s
… and finally I have a wider variation of essences to add into my massage oils, to better adapt to specific needs
… and new offer from me to you: a harmonizing massage AROMATOUCH 🙂

@Nabídka pro těhotné@

Má praxe mne v tomto roce více a více nakláněla a stále naklání směrem k ženám nosícím ten nejcennější poklad…
Za velmi důležité považuji, aby se žena v tomto období cítila dobře, aby přes velké změny, které v ní probíhají, byla stále svá, aby se na své břísko koukala s láskou a radostí, pozorujíc a radujíc se z každého okamžiku.
Díky tomu jsem svou pozornost převedla tímto směrem a rozhodla se aktivně věnovat (nejen) těhotným :-).
 Nabízím:
– masáže pro těhotné – více info zde
– kurz Feldenkraisovy metody – od března 2017, více info zde.
Vše v jedinečném studiu GrainSpace (v Podvyšehradí) emoji_heart_0.

Pro zimní časy doporučuji: rituál pěti elementů

Jedná se o masáž celé zadní části těla vč. hlavy, inspirovanou pentagramem.

Jedná se o masáž, která Vás zprvu uzemní, zklidní, poté na chvíli rozbouří vlny a vytáhne na povrch silné emoce, ty vznětlivé a neautentické vzápětí spálí horkost lávového kamene a ty těžké rozfouká vítr ve vašich vlasech… tělo se postupně naladí na vlnu hlubokého uvolnění, rozpustí se do prostoru…
Rituál vaši mysl odvlaje někam daleko na od lehátka, jakmile se zase vrátí zpět, bude mít místo v nově zharmonizovaném těle (ve všech jeho vrstvách) a prostor přišít mu nová křídla a pozitivní náladu :-).

Lze koupit i jako dárek… pište na eva.dornakova@gmail.com.

Rituál pěti elementů

Jste unaveni každodenností? Nebaví Vás vnější vlivy? Máte po krk čehokoli a cítíte, že je pro Vás velmi složité si opravdu odpočinout, zrelaxovat? Zakuste Rituál pěti elementů.

Jedná se o masáž, která Vás zprvu uzemní, zklidní, poté na chvíli rozbouří vlny a vytáhne na povrch silné emoce, ty vznětlivé a neautentické vzápětí spálí horkost lávového kamene a ty těžké rozfouká vítr ve vašich vlasech… tělo se postupně naladí na vlnu hlubokého uvolnění, rozpustí se do prostoru…

Jak vše probíhá?

Jedná se o rituální masáž celé zadní části těla (nohy, záda, šíje, ruce a hlava), která zharmonizuje vaše tělo (ve všech jeho vrstvách) a dodá mu nejen křídla, ale i prostor pro pozitivní naladění.

Masáž trvá něco málo přes hodinu.  Element země je tlaková masáž, nepoužívá se olej, element vody je olejová masáž, při elementu ohně se přidávají lávové kameny a element vzduchu představuje masáž hlavy – může proběhnout nasucho nebo s olejem. Do oleje lze na přání klienta přidat vonnou esenci. Akasha vás naplní novou energií a dokončí harmonizační procesy v těle.

Kontraindikace

Jelikož se při masáži pracuje  s teplem z lávových kamenů, bohužel nemohu masírovat ty, kteří trpí na křečové žíly, mají záněty či jakékoli otevřené rány /popáleniny, osoby s vysokým krevním tlakem nebo těhotné ženy.

Cena: 750 Kč

Objednávky: pište mail na eva.dornakova@gmail.com nebo volejte na 608 722 515.

Děkuji 🙂 !

Masáže od září 2015

Vážení a milí,OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MASÍRUJI v:

  • Domě jógy na Vinohradech (ulice Jana Masaryka) a
  • v jógovém studiu Akasha (v blízkosti Letenské pláně).

Pokud budete chtít namasírovat nebo masáž někomu věnovat (třeba jako dárek pod stromeček 🙂 ), stačí mi zavolat nebo napsat. Možností je více – viz zde.

Dále pokračuji v mé již tradiční účasti na víkendových pobytech, které pořádá Jaruška Sedláčková a na kterých masíruji. O chystaných pobytech informuji na těchto stránkách nebo jsou doplňovány do přehledu na stránkách Jarušky.

Nebo pište na info@yogaflow.cz s žádostí o zařazení do mailing-listu. Budou vám pak zasílány novinky čerstvě upečené v hlavách Jarušky a jejího týmu.

Moc se na vás těším !!!